Fantezi Plus

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Altın Eller Ödülleri bir ilki gerçekleştiriyor

Altın Eller Ödülleri bir ilki gerçekleştiriyor

Plus Plus -
24 0

Ünlü sunucu ve televizyon yıldızı Uğur Arslan sunumuyla gerçekleşecek olan tören şimdiden, sosyal medya ve iş dünyasında yoğun ilgiyle karşılandı.

Yıllardır Kimsesiz Ve Engelli  Çocuklar Yararına ,Sokak Hayvanları Yararına ,Kadına Şiddete Hayır temalı , Eğitime Muhtaç Çocuklar Yararına, Sokak Çocukları Yararına ve Şehitlerimiz İçin Anma Konserleri gibi birçok farkındalık ve yardım konserinin hem organizasyon sahibi hemde sanatçısı olarak duyarlılıklarını ortaya koymuşlardır.

ALTIN ELLER ÖDÜLLERİ İLE DUYARLI İNSANLAR BİR ARAYA GELİYOR
Yılın en başarılı ve iyiliksever İş İnsanları,Moda Dünyası, Medya ve Sanat Dünyası, Spor Dünyası Altın Eller Ödül Töreni’ninde bir araya geliyor.Dünyada ve Türkiye’de bir ilkin gerçekleşeceği iyiliğe ve insanlığa gönül verenlerin bir araya geldiği anlamlı gecede “İYİLİĞE EL VER “ sloganıyla ödüller sahiplerini bulacak. 
Özel Tasarım olan Altın Eller Ödül’ü dünya standartlarında ve kalitesinde sadece geceye özel üretilip ,sahiplerinin en değerlisi olacak.Bu özelliği ile şimdiden ilgi ve merak odağı haline geldi.

KONSER TADINDA ÖDÜL GECESİ
Katılım sağlayacak bir çok ünlü ses sanatçıları ve  komedyenler sergileyecekleri performanslarla , geceye renk katacaklar.Ayrıca birçok iş insanı , ünlü isimlerin takdimi ile ödüllerine kavuşacak.

ALTIN ELLER ÖDÜLLERİ İÇİN BAŞVURU VE DEĞERLENDİRMELER DEVAM EDİYOR
7 mayıs tarihinde  Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan ödül töreni için başvuru ve değerlendirmeler devam ediyor. Kocaeli ‘de gerçekleşecek olan törene Türkiye’nin tüm illerinden ve yurt dışından katılımlar sağlanıyor.

Kaynak : duzgunhaber.com.tr

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir